Про Вертеп-фест 2017

Вертеп-фест 2017 – масштабна дводенна святкова феєрія, що захопить Харків у дні Старого Нового року, 13—14 січня.

Майже 50 колективів з 18 областей України, від Карпат до Донбасу.  Дитячі й дорослі, музичні і драматичні, традиційні й сучасні – з персонажами із нашої з вами історії останніх років.  Парад учасників на головній вулиці міста, концерти та вертепи на декількох майданчиках, включаючи школи, лікарні і шпиталі, і фуд-корт на сходинках ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка.

Відбудуться яскраві виступи вертепних театрів, колядників та щедрувальників зі всієї України. Глядачами фестивалю стануть тисячі харків’ян та гостей міста, які запрошені саме на ці свята партнерськими туристичними агенціями. З огляду на велику кількість локацій, ми очікуємо, що глядачами фестивалю стануть не менше 10 тисяч людей.

Заходи Вертеп-фесту не носять суто релігійного, ані політичного характеру.

Основна програма фестивалю:

ВЕРТЕП-ПАРАД:  13 січня 13:00 – 13:30
яскраві колони пройдуть назустріч одна одній з майдану Свободи та майдану Конституції

ВИСТУПИ ВЕРТЕПІВ:
13 січня 14:00 – 19:00
14 січня 12:00 – 18:00

  • Великий концерт перед ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка
  • Майданчик біля пам’ятника Т.Г. Шевченку (тільки 13 січня)
  • Державні установи міста
  • Торгово-розважальні центри й супермаркети

ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ «ЛУКФЕСТ»
13 та 14 січня впродовж концерту
Гарячі українські страви на майданчику поряд з ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка

Докладний розклад публічних виступів:

13 січня 2017 р.
Локації                                                    
             Орієнтовний час

ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка                                         13:30 – 19:00
Пам’ятник Т.Шевченку                             
               14:00 – 19:00

Вокзал “Харків-Пасажирський”                           14:40 – 15:20

Салтівка
КЛАС (Салтівське шосе, 248)                                  11:00 – 12:00
Караван                                                                           15:45 – 16:45
ДАФІ                                                                                 17:00 – 18:00
«Французький бульвар»                                            17:15 – 18:15

Олексіївка
Metro                                                                                 15:30 – 16:30
КЛАС                                                                                  16:45 – 17:45
РОСТ                                                                                   17:45 – 18:45

Р-н пр. Гагаріна
Таврія-В                                                                            14:45 – 15:45
Metro                                                                                  15:30 – 16:30
КЛАС (на Одеській)                                                     16:15 – 17:15

Інші райони
РОСТ – Холодногірський                                          16:15 – 17:15
РОСТ – Центральний                                                  18:00 – 19:00
РОСТ – Київський                                                          17:00 – 18:00
ВОСТОРГ – станція метро «Пролетарська»       17:00 – 18:00

14 січня 2017 р.


ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка                                        12
:00 – 18:00
Арт-центр «Фрагменти», вул. Дмитрівська, 5          12:00 – 14:00
Приміщення театру «Арабески»,
Харківська набережна, 5                                                    16:00 – 17:00

 

Салтівка
КЛАС (Салтівське шосе, 248)                                    15:00 – 15:30
Караван                                                                             15:00 – 15:30
ДАФІ                                                                                   15:00 – 15:30
Екватор                                                                             15:10 – 15:30
«Французький бульвар»                                              17:00 – 17:30

Олексіївка
РОСТ                                                                                   17:00 – 17:30
КЛАС                                                                                   17:00 – 17:30

Р-н пр. Гагаріна
КЛАС на Одеській                                                        16:00 – 16:30
Таврія-В                                                                            16:00 – 16:30

Інші райони
РОСТ – Центральний                                                  17:00 – 17:30
РОСТ – Київський                                                          17:00 – 17:30
РОСТ – Холодногірський                                          17:00 – 17:30

Сайт проекту: http://vertep.perlynyfest.info/

Сторінки “Вертеп-фесту 2017” в соціальних мережах

Facebook: https://www.facebook.com/events/212178935859032/

ВКонтакте: https://vk.com/event135674464

PR-підтримка — PR-агентство «Bagels & Letters», менеджер проекту – Тетяна Ландесман, +380 63 22 22 583 та +380 95 592 666 8; landesman@bagels-letters.com

Гаряча лінія Оргкомітету: +38 066 823 999 2 або +38 097 630 73 76

Команда проекту:

Організатор — БО «Благодійний фонд «Харків з тобою» за ініціативи НСОУ «Пласт» «Станиця Харків»

За підтримки:

Харківської обласної державної адміністрації
За сприяння фонду громади Харкова «Толока»

Головний майданчик Фестивалю — ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка

Партнери:
Українська Академія Лідерства
НСОУ «Пласт» «Станиця Харків»
Харківська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату
БО «Благодійний фонд «Карітас Харків», Харківський Екзархат Української Греко-Католицької Церкви
Адаптаційно-культурний центр «АКЦентр» (ГО “ВО “Українські рубежі”)
Депутат Верховної Ради України Ярослав Маркевич
Фестиваль їжі Лукфест
Фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва
Благодійний фонд “Берегиня Сходу”

Партнери-локації:

ТРЦ Караван
ТРЦ Французький бульвар
ТРЦ Дафі
Супермаркет “РОСТ”
Супермаркет «Клас»
Супермаркет “Таврія В”
Супермаркет «Восторг»
Гипермаркет «Metro»
ТРЦ Екватор

Інформаційна підтримка:

ТРК Simon
ТК ОТБ
радіо Перець FM
радіо 24
Kharkiv Observer
Справжня варта

Дякуємо за допомогу громадським активістам:

Олесь Штефчук
Сергій Савицький
Тетяна Бернацька
Анжеліка Ібрагім
Наталя Аксьонова
Антон Бондарев
Дмитро Новгородов
Вікторія Склярова
Валерія Кульшицька
Сергій Козуб