Допомогти Вертеп-Фесту

Ми чекаємо на Вертеп–фесті колективи з усієї України! Якщо ви зацікавлені побачити вертепні вистави у нашому місті та маєте змогу й бажання допомогти у проведенні фесту в Харкові, ми пропонуємо для цього різні варіанти: зробити благодійний внесок, стати волонтером свята або допомогти будь-якими наявними ресурсами.

Бажаючим допомогти фінансово пропонуємо до внесків рахунок:

Рахунок збору коштів для фестивалю “Вертеп-фест”:
БО “Благодійний Фонд “Харків з тобою”
код ЄДРПОУ 39488268
МФО 351533
р/рах. 26007052344899 в ХарківГРУ ПриватБанк

Картка ПриватБанку:  5169 3305 0545 6217  Шейнін Андрій Якович
Також допомогти фестивалю можна волонтерською роботою як у процесі підготовки, так і під час проведення фесту, наданням харчування та житла для учасників, транспорту, подарунків колективам, виготовленням та розповсюдженням печатної продукції тощо.

Всім, хто бажає допомогти у підготовці та проведенні Вертеп-фесту,  стати волонтерами фестивалю пропонуємо заповнити анкету: https://goo.gl/forms/tc7OB5n7AYK98xTg1
Напишіть, будь ласка, листа з темою «волонтер» на пошту vertep@perlynyfest.info  зі своїми прізвищем, ім’ям, телефонами, досвідом волонтерства (новачки теж вітаються!), навичками. З вами обов’язково зв’яжуться!

Вимоги участі:  вільне володіння українською мовою,  гарне здоров’я,  наявність вільного часу,  термосу,  теплого зручного одягу і взуття,  та,  звичайно, — наснаги і натхнення!