Прес-конференція організаторів Вертеп-фесту 2017

Де: прес-центр Kharkiv Today (вул. Мироносицька, 8)
Коли: середа, 11 січня, 13:00

«Вертеп-фест 2017» – це дводенна святкова феєрія, яка відбудеться у Харкові 13-14 січня в рамках проекту “Перлини Слобожанщини”. На фестивалі виступатимуть понад 50 колективів, учасники яких представляють 18 областей України. На прес-конференції й організатори «Вертеп-фест 2017», розкажуть докладно про майбутні заходи, які пройдуть на майже 30 майданчиках, та розкриють ще нікому не відому таємницю майбутнього одночасного виконання в рамках фестивалю колядки “Нова радість стала” в Харкові, Львові та Краматорську.
Фестиваль почнеться 13 січня о 13:00 з параду вертепів – він стартує одночасно двома колонами з майдану Конституції та майдану Свободи. Вони підуть по Сумській вулиці та зустрінуться біля основної локації фестивалю — ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка. Разом із виступами вертепних гуртів звучатимуть колядки та щедрівки Слобожанщини у виконанні гуртів фольклорного фестивалю «Святовид». Під час дводенної програми глядачі зможуть поласувати стравами від фестивалю їжі «Лукфест».
Сама прес-конференція розпочнеться з виступу колективу харківських пластунів, який виконає для журналістів колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю!”.
Докладніше розповідатимуть спікери:

  • Андрій Шейнин, директор БО “Благодійний фонд «Харків з тобою» — організатора фестивалю
  • о. Михайло Лівіцькій — автор ідеї ”Вертеп-фесту”, керівник пластового вертепу, клірік Харківської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
  • Віра Козіна – виконавчий директор Фонду громади Харкова «Толока»
  • Дар’я Спасова — співзасновник та координатор фестивалю їжі «Лукфест»
  • Роман Тичківський — керівник Української Академії Лідерства

очікуємо, що буде присутній Анатолій Бабічев — заступник голови — керівник апарату ХОДА
Модератор прес-конференції – Філіп Дикань, член наглядової ради Фонду громади Харкова «Толока», за сприяння якого відбуватиметься Фестиваль.