Kharkiv Observer

Репрезентуємо  інформаційного партнера нашого Вертеп-фесту —2017: англомовний інформаційний сайт  Kharkiv Observer, який висвітлює культурні та соціальні проекти Харкова для англомовної світової спільноти. “Kharkiv Observer” є живим, динамічним інтернет-ЗМІ, важливим інструментом перетворення Харкова в глобальне місто.

Позиціювання Харкова як туристичного міста, улюбленого cеред молоді та студентів, створення зручної інфраструктури, просування сучасних міських вуличних свят, новини навчання, управління, розвиток громадянського суспільства знаходять широке висвітлення у виданні.

На сайті є відомості й про наш різдвяний Вертеп-фест, про підготовку та проведення цього веселого національного українського свята, з його етнічними та місцевими особливостями. А також особливо приємно, що в перший раз у Харкові різдвяне шоу буде проходити в такому вражаючому масштабі.

Хочемо ще раз подякувати “Kharkiv Observer” за участь і підтримку, адже чим більше людей дізнається про Вертеп-фест і захоче взяти у ньому участь, тим яскравіше він пройде!