АКЦ — Адапційно-Культурний Центр

Надзвичайно благородною справою займаєються партнери нашого Вертеп-фесту  — 2017  харківська організація АКЦ — Адапційно-Культурний Центр . Волонтери й співробітники АКЦ працюють з усіма людьми, що постраждали від війни: це і воїни, що повернулися з АТО, їх сім’ї, діти, переселенці та біженці, — та й будь-хто, хто потребує допомоги.

Війна і окупація частини території України, велика кількість постраждалих надзвичайно вплинули на емоційний стан українців, — кажуть фахівці, які називають такий стан «колективної травмою». Якщо не звертати уваги на проблему, в майбутньому емоційний стан перенесется і на наступне покоління. Тому дуже важливо працювати з дітьми і сім’ями, щоб ми не передавали всі накопичені досліди психічних травм.


Організовано консультації психолога, тренінги з дорослими, а також багато гуртків для малечі: з вивчення англійськї, німецької мов, івриту, програмування та комп’ютерної грамотності, з малювання, петриківського розпису, підготовки до школи. Працює велика бібліотека.

АКЦ не видає гуманітарну допомогу, проте має намір організувати маленьке новорічне свято для дітей, які живуть на лінії розмежування. Адже війна не повинна затьмарити радощі дитинства. “Ми хочемо принести дітям, які просять у Діда Мороза та Святого Миколая миру, ще й звичайні дитячі подарунки: солодощі, іграшки, конструктори”, — розповідає координаторка дитячих програм АКЦ пані Євгенія Левінштейн. Тож організували спільноту Олені Святого Миколая, і хто хоче долучитися до благородної справи, — пишіть!

На Вертеп-фест — 2017 АКЦ готує вертепні вистави на сучасну тему, з добре впізнаваними сюжетами і персонажами, силами вихованців та відвідувачів дитячих гуртків та волонтерів.