«Справжня Варта»

Інтернет-ЗМІ — надзвичайно важливий канал комунікації з громадськістю. Саме тому організатори Вертеп-фесту—2017 у Харкові намагаються активно залучати інформаційних партнерів до висвітлення нашої зимової святкової феєрії.

Великим успіхом для нас стала співпраця та підтримка фесту виданням Справжня Варта, що стало інформаційним партнером заходу, активно висвітлюючи його підготовку.

Iнформацiйний сайт «Справжня варта» входить до складу медіа-групи “Дозоры”. Сайт висвiтлює новини економіки, політики, культури, що стосуються як України, так і Харкова зокрема. Редакція тiсно співпрацює з багатьма громадськими, культурними,розважальними та спортивними майданчиками міста, що забезпечує постійну наявність актуальних матеріалів.

Проте, журналісти сайту «Справжня варта» працюють не тільки в Харкові, а й в інших регіонах: «Восточный Дозор. Харьков», «Восточный Дозор. Донбасс», «Южный Курьер. Крым», «Южный Курьер. Азов» та «Южный Курьер. Одесса».

Хочемо ще раз подякувати «Справжній варті» за участь і підтримку, адже чим більше людей дізнається про Вертеп-фест і захоче взяти у ньому участь, тим яскравіше він пройде!