Торгівельно-розважальний комплекс «Французький бульвар»

З радістю повідомляємо, що частина виступів народних театральних колективів харківського Вертеп-фесту, що відбудеться 13—14 січня 2017 року, пройде на території партнера фестивалю — ТРЦ «Французький бульвар»!

Торгівельно-розважальний комплекс Французский Бульвар — один із сучасних куточків Харкова, де можна прогулюватися і отримувати задоволення. Посеред затишних і комфортних алей, виконаних у французькому стилі, знаходиться більше 170 магазинів. Харків’яни по достоїнству оцінили цей французький куточок. А сам «Французький бульвар» неодноразово був нагороджений на різноманітних конкурсах за істотну значимість своїх соціальних проектів для нашого міста.

Адже керівники та працівники ТРЦ — люди з великим серцем і справжні благодійники. У сучасних залах та галереях «Французького бульвару» постійно відбуваються цікаві та важливі заходи: спортивні змагання, зустрічі з паралімпійцями, благодійні концерти, історичні фотовиставки та експозиції сучасних буремних подій у житті нашого міста та всієї України. А також — безліч народних святкувань, культурних подій та дитячих благодійних свят, і останнє — до дня святого Миколая.

Інноваційні підходи, застосування нових технологій і великий соціальний вплив на розвиток усього регіону — все це робить ТРЦ «Французький Бульвар» улюбленим місцем шопінгу та відпочинку всіх харків’ян.
Відтак запрошуємо відвідати яскраві виступи вертепів 13—14 січня, як у «Французькому бульвару», так і по всьому Харкову!