Про учасників Вертеп-Феста

Для участі у Вертеп-фесті — 2017 у Харкові   зареєструвалися вертепи та творчі колективи, дитячі та юнацькі організації, театральні студії, самодіяльні актори — більше 50 колективів з 18 областей України, понад 600 учасників. Вони натхненно готують програми виступів, опрацьовують святкові сценарії, шиють та прикрашають костюми, і, звичайно, трохи хвилюються — адже коли ще трапиться нагода взяти участь у великому святковому параді вертепів та виступити перед тисячами глядачів. Ми хочемо заздалегідь познайомити вас з деякими учасниками фестивалю та особливостями їх творчих програм.

В географії — вся Україна, від Карпат до Донбасу, адже вкрай важливо сьогодні підтримувати народних ентузіастів східних областей, особливо тих, хто живе в «сірій зоні» АТО. Завдяки таким фестивалям вони можуть побачити Україну, українців з усіх куточків країни. Представниками Донбасу на Вертеп-фесті будуть учасники з сіл Луганської області, «Айсберг» з Врубівки, «Співаючі серця» з Тошківки. З Бахмута Донецької області — майстерня «Простір Ідей».

Особливо багато колективів на фестивалі представлятимуть Полтавщину: дитячий релігійний вертеп-театр з села Ковалівка або знамениті «Полтавські колядники» з унікальним спектаклем «Вертеп Мазепи и Петлюри», колектив «Родовичи» з села Нові Санжари.

Місто-господар «Вертеп-фесту 2017» Харків, як і Харківщина в цілому, гідно представлені:  свої колективи відправлять села Тернова і Новоселівка, виступить  вертеп Харківського національного університету цивільного захисту, колектив  храму Святого Духа при Харківському дріжджовому заводі, колективи фольклорного фестивалю зимового календаря «Святовид».

У Вертеп-фесті 2017 візьмуть участь близько 200 студентів з п’яти осередків Української Академії Лідерства в Харкові, Києві, Львові, Полтаві та Миколаєві. Після Вертеп-фесту студенти поїдуть з виступами в Слов’янськ і Краматорськ, а потім — в свої рідні міста і села.

АКЦ — Адапційно-Культурний Центр

Військовий духовий оркестр 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України

«Вся надежда»

Дитячий фольклорний гурт «Мережка»

«Квіти Слобожанщини»

«Малинова криниця»

«Муравський шлях»

Пласт

Театр-студія “Арабески”

Театр анімаційного мистецтва «ТАМіЯ»

Українська Академія Лідерства

Фольклорний колектив «Шалена кутя» 

Харківська крайова організація Спілки української молоді

«Щебетушки»