Українська Академія Лідерства

Близько 200 студентів Української Академії Лідерства з різних регіонів України – Києва, Миколаєва, Полтави, Харкова та Львова – візьмуть участь у етнічному фестивалі Вертеп-Фест 2017 у Харкові. Студентська молодь виступить із різдвяними вертепами та костюмованими дійствами перед численними глядачами фестивалю.

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного емоційного та інтелектуального і духовного виховання на основі цінностей і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни.

Важливою складовою навчання та виховання справжніх лідерів нового формату в Українській Академії Лідерства є робота в командікомандна праця та волонтерство. Саме тому в рамках участі у Вертеп-Фесті 2017 студенти УАЛ відвідають лікарні м. Харкова, а також міста Краматорськ та Лиман і с. Сергіївка Донецької області, де виступлять із вертепами.

І коли Харків заполонить дух Різдва, що гуляє вуличками завдяки Фестивалю, студенти виступатимуть на головних сценах міста: біля пам’ятникa Тарасу Шевченку, Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка та біля міських установ, у будинку маляти, в обласному клінічному туберкульозному санаторії, в Комаровському клінічному домі-інтернаті та військових шпиталях. Аби різдвяна казка оживала у кожному куточку. Навіть у метро пролунає коляда від студентів!

А напередодні «старого» Нового року або святого Василія Великого, після заходу сонця, коли володарює усяка нечиста сила, за давньою традицією відбуваються новорічні обходи маланкарів, студенти, не зраджуючи традицій, побажають добробуту на новий рік: адже вважається, що коляда на Маланку має найбільшу силу!

Крім того, 14 січня 2017 року студенти Української Академії Лідерства візьмуть участь в акції між 3 містами України зі спільного виконання різдвяної пісні колядки «Нова радість стала».

«Ми разом зі студентами приїхали до Харкова, щоб подарувати усім мешканцям та гостям міста справжній український дух зимових святРіздва з усіма їхніми традиціями та звичаями. Адже усі ми – українці – маємо пам’ятати та берегти своє минуле, бо без минулого нема майбутнього, – говорить Роман Тичківський, керівник Української Академії Лідерства. – Саме сьогодні ми разом будуємо наше спільне майбутнє, орієнтуючись на відповідальну свободу, яка надихає змінювати світ на краще, творити себе і свою країну!»