«Вся надежда»

Познайомити мешканців та гостей міста з українськими народними піснями під час Вертеп-фесту 2017 пообіцяли учасники колективу «Вся надежда». Спеціалізація цього співочого гуртка —  скоріш, не вертепні, а вокальні виступи, в яких талановиті співаки  демонструють різноманітні барви народного багатоголосся. Таким чином учасники колективу прагнуть донести до слухачів глибинну суть народної творчості.

Новорічні, різдвяні та вертепні пісні, які виконує колектив «Вся надежда», майже не відомі пересічному міському слухачу. Люди почують пісні, які, можливо, більш годиться виконувати в храмі: про святого Василя, про страсті Христові, а також невідомі щедрівки з церковним колоритом із Західної України.

Ігор Авдєєв, учасник співочого колективу «Вся надежда», говорить про ті скарби, які дісталися нам з глибини віків від невідомих народних геніїв, і що Україна має один з найбільш багатих запасів народних пісень.

А побачити й почути їх мешканці та гості Харкова матимуть змогу саме на Вертеп-фесті 13—14 січня: яскравому святі, якого тут ще ніколи не бачили.