Запрошуємо вертепні та колядкові колективи

ЗАПРОШЕННЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕРТЕП-ФЕСТ 2017 У ХАРКОВІ

Вертеп-фест 2017 – масштабна святкова феєрія, що захопить Харків у дні Старого Нового року, 13-14 січня.
Глядачами фестивалю, з огляду на кількість локацій, стануть не менше 10 тисяч людей.
Ми плануємо зробити Вертеп-фест найбільшим фестивалем вертепів у всій Україні, запросивши на нього найрізноманітніші вертепні колективи з усіх регіонів.Ми не обмежуємо формат вистави, чекаємо на вертепи традиційні й сучасні, дитячі й дорослі, музичні і драматичні. Головне, аби вони базувалися на принципах толерантності та нагадували про неодмінну перемогу світла над темрявою. Особливо ми будемо раді вертепам, які розповідають, у тому числі, про сучасні події, тих, де, окрім героїв Віфлеємської легенди й міфічних персонажів діють і персонажі наших із вами реалій. Адже вертеп завжди був соціальним театром і гостро реагував на актуальні події.

Ми також будемо раді колективам, які не грають власне вертепи, але мають хорову програму колядок.

Фестиваль розпочнеться великим парадом вертепів у центрі міста. Після параду колективи гратимуть на 5-ти різних фестивальних локаціях (вуличних і закритих), а після того – на альтернативних майданчиках: благодійні виступи в дитячих лікарнях і військових шпиталях, а крім того – виступи в торговельно-розважальних центрах, де актори зможуть і трохи собі “наколядувати” (ми маємо досвід проведення фестивалю вуличних мистецтв у ТРЦ, тож знаємо, що вдячна публіка завжди реагує не лише аплодисментами, а й “копійкою”). Докладніший графік ми надамо зареєстрованим учасникам.

Графік виступів обговорюється з учасниками і формується залежно від того, скільки вистав на день (від однієї до п’яти) може зіграти конкретний колектив. Просимо зауважити, що велика частина фестивалю відбуватиметься просто неба, тож якщо у вашому колективі грають діти – будь ласка, обговоріть це з батьками або окремо зазначте нам, що ваш колектив може виступати тільки в закритому приміщенні.

Колективам-учасникам фестивалю ми пропонуємо безкоштовне проживання (гуртожитки та панісонати Харкова, 1 ніч), харчування (один гарячий обід на день) і проїзд (або безкоштовний – по домовленності із залізницею, або часткову компенсацію дорожніх витрат (не менше, ніж 50% вартості квитка на потяг (плацкарт, в особливих випадках – купе) або автобус).

А крім того:

  • знайомство з Харковом у супроводі місцевих гідів;
  • знайомство між собою – з різними колективами;
  • знайомство з харківською волонтерською спільнотою та культурними діячами;
  • участь у великому параді вертепів;
  • інформаційну підтримку протягом фестивалю;
  • зрештою, – виступи в 1,5-мільонному місті перед великою кількістю мешканців і гостей міста.

Гаряча лінія організаційного комітету:
+380668239992 або +38976307376

Організатори підтвердять Вашу участь в Фестивалі не пізніше 16-17 грудня 2016 р.

Організатор Фестивалю вертепів “Перлини Слобожанщини: Різдвяні свята”Благодійний Фонд “Харків з тобою”.